Робочі візити в територіальні громади району
07.09.16

5 вересня 2016 року перший заступник голови Чечельницької районної державної адміністрації В. Савчук та головний спеціаліст відділу  економіки та торгівлі, координатор Чечельницького районного ресурсного центру Н. Сливняк, з робочою поїздкою, відвідали Вербську територіальну громаду по питаннях впровадження проекту «Радіє дитина, радіє сім’я, радіє щаслива Україна моя». Мета даного проекту полягає у створенні відповідних умов для сімейного дозвілля, для відпочинку дітей шляхом облаштування спортивно-ігрового майданчика на сільському стадіоні та налагодження соціальних зв’язків між жителями місцевої громади. Обсяг коштів, необхідних для реалізації проекту та джерела його фінансування: кошти фонду конкурсу - 50000 грн., кошти сільської ради - 30000 грн., кошти організації-партнера – 20000 грн. На даний час відбуваються підготовчі роботи по облаштування території для встановлення майданчика, планується закупити спортивний ігровий майданчик через систему «Prozorro».

Також відвідали амбулаторію с. Вербка, яка стала проектом-переможцем 1-го щорічного районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, назва даного проекту - «Збережемо тепло в лікувальній установі», метою проекту є забезпечення мешканців с. Вербка та сусідніх сіл належними умовами під час  отримання лікування в осінньо-зимовий період шляхом оновлення системи опалення та дотримання температурного режиму в приміщенні амбулаторії. Бюджет проекту: загальна вартість проекту складає 50000 грн., а саме: кошти фонду конкурсу – 25000 грн., кошти сільської ради – 10000 грн., кошти партнера – 10000 грн., кошти КЗ Чечельницький РЦ ПМСД – 5000 грн.

Придбання котла та матеріалів для оновлення опалювальної системи  через систему «Prozorro», визначено переможця 31.09.2016 року.

Крім того, 6 вересня 2016 року перший заступник голови Чечельницької районної державної адміністрації В. Савчук та головний спеціаліст відділу  економіки та торгівлі, координатор Чечельницького районного ресурсного центру Н. Сливняк, з робочою поїздкою відвідали ще й Каташинську територіальну громаду, по питаннях впровадження проекту «Завершення поточного ремонту в амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Каташин», 1-го щорічного районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, метою даного проекту було створити належні умови для лікування пацієнтів та роботи працівників амбулаторії шляхом ремонту палати денного стаціонару та закупівлі найнеобхіднішого медичного обладнання. Бюджет проекту становить 107139 грн., з фонду конкурсу – 52139 грн., Каташинська сільська рада – 35000 грн., кошти партнерів 20000 грн. На даний час проведені роботи по фарбуванню стін, покриттю підлоги лінолеумом, створено палату денного стаціонару на 4 місця, покращено матеріально-технічне забезпечення амбулаторії. Через систему «Prozorro» планується закупити меблі, твердопаливний котел та матеріали для оновлення твердопаливної системи для забезпечення температурного режиму в приміщенні амбулаторії.

В подальшому плануються візити по всіх територіальних громадах та селах робочі поїздки з перевірками проектів-переможців 1-го щорічного районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Щотижнево проводиться моніторинг по виконаних роботах районних проектів, оскільки питання освоєння коштів знаходиться на постійному контролі голови райдержадміністрації.

Робочою поїздкою також було передбачено візит в с. Луги по питаннях впровадження районного  проекту «Вічна слава загиблим», метою проекту є проведення поточного ремонту обеліску Слави та облаштування прилеглої до нього території. Для реалізації проекту передбачаються кошти в сумі 120780 грн., з фонду конкурсу – 60000 грн., з бюджету сільської ради – 40000 грн., від організації-партнера – 20780 грн. Планується придбання необхідних матеріалів, проведення ремонтних робіт пам’ятника – демонтаж верхньої (аварійної) конструкції, штукатурка та фарбування поверхні монументу, облаштування прилеглої території (укладання тротуарної плитки).