Родинне свято у Білому Камені
30.08.18

Дійство присвячене родинним цінностям та збереженню нашої духовної спадщини, було проведено з ініціативи сільського голови Володимира Фурмана. З вітальними словами до глядачів звернулися почесні гості заходу: заступники РДА – Віталій Савчук та Ольга Беседа, заступник районної ради – Наталя Крук, начальник відділу культури і туризму Аліна Шумило, священнослужитель місцевої церкви отець Володимир та інші. З’їхались аматори сцени та сімейні дуети і настав час святкового концерту, на якому найголовнішими , звичайно ж, були родини. На святі звучали пісні про рідну Україну, про родину, про те святе і сокровенне, що близьке серцю кожного. Також на свято завітав жіночий ансамбль «Мелодія» Чечельницького РБК. Глядачі не шкодували оплесків для гостей та були задоволені концертною програмою. Учасники отримали заслужені дипломи – подяки. Подбали організатори і про найменших – для них влаштували майданчик розваг з батутами і солодкою ватою. Всіх гостей заходу пригощали запашною юшкою та засипаною кашею. Свято пройшло душевно та весело, завершилось запальною дискотекою.