Розгляд важливих питань на робочій нараді при голові РДА
29.07.16

29 липня 2016 року відбулась розширена робоча нарада при голові райдержадміністрації Пустовому С.М., в якій взяли участь : перший заступник голови райдержадміністрації Савчук В.В., заступник голови райдержадміністрації Беседа О.В., керівники окремих установ, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови селищної , сільських рад району, місцеві ЗМІ.
Розпочинаючи нараду, голова райдержадміністрації Пустовий С.М. поінформував щодо питань порядку денного, які обговорюватимуться, зокрема : щодо виконання завдань по набору кандидатів на контрактну службу, по якому прозвітував військовий комісар Руцький В.А. ; виконання бюджету району, а саме – про податок доходів з фізичних осіб та підняття орендної плати за землю.
Також в ході робочої наради вирішувалось питання ремонту доріг в населених пунктах району, питання медицини, зокрема, покращення якості медичних послуг; наповнення сільських бюджетів, на чому особливо акцентував голова РДА;  проведення відповідної роботи з незахищеними верствами населення, переселенцями, учасниками АТО; оздоровлення дітей; проведення благоустрою населених пунктів; надання адміністративних послуг через систему Прозорро; підготовка та проведення заходів з нагоди Дня незалежності України та ін.
За результатами робочої наради головою райдержадміністрації Пустовим  С.М. були надані  відповідні доручення до виконання.