Розглядали актуальні питання на засіданні семінар-наради
04.09.16

02 вересня 2016 р. в актовій залі адмінбудинку під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації В.Савчука відбувся семінар-нарада с селищними, сільськими головами Чечельницького району. В роботі наради також взяли участь заступник голови районної ради Н. Крук, начальник управління агропромислового комплексу райдержадміністрації В. Котенко, керівники окремих управлінь, структурних підрозділів РДА, служб району, ЗМІ.
На порядку денному засідання  розглядалось декілька актуальних питань, зокрема :
-        Про посилення заходів щодо захворювання свиней на африканську чуму ( інформував в.о. начальника Держспоживслужби в Чечельницькому районі А. Бурбело);
-        Про виконання місцевих бюджетів ( інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Н. Решетник);
-        Про призов на військову строкову службу (інформував військовий комісар Чечельницького райвійськкомату В. Руцький ).
         За результатами наради були надані відповідні доручення до виконання.