Щоб не допустити виробничий травматизм в АПК
04.01.17

Протягом 2016 року управлінням агропромислового розвитку проводилось ряд заходів по попередженню травматизму на виробництві.

Так, 10.03.2016 р. проведено навчання та отримано посвідчення по охороні праці, пожежній безпеці та електробезпеці 60-ти посадових осіб та електротехнологічного персоналу. 28.09.2016 року проведено  навчання 28-ми відповідальних осіб за вантажопідйомні машини, посудини під тиском, безпечну експлуатацію автомобільного транспорту. Перед початком посівних робіт проведено нараду по безпечному проведенню весняно-польових робіт з 50-ти інженерно-технічними працівниками за участю головного державного інспектора нагляду управління Держпраці Мазур Н.А. На нараді роздано методичні рекомендації по безпечному проведенню даних робіт. Проведено медогляди в 12 господарствах району.

Електричні виміри(опір ізоляції, опір контурів заземлення) проведено в 13 господарствах лабораторією РЕМ. Не провели виміри: ТОВ «Стратіївський Агро ресурс», ТОВ «Чечельницьке» с. Бритавка, ТОВ «Ободівка-Агро» с. Б.Камінь.

Об’єкти підвищеної небезпеки– 6 кран-балок пройшли повне опосвідчення.

Дозволи на проведення робіт підвищеної небезпекита експлуатацію об’єктів підвищеної небезпеки отримали 4 господарства: СТОВ АФ «Ольгопіль» та ТОВ АФ «Україна-О», ТОВ «Ободівка - Агро» с. Білий Камінь,ТОВ «Чарівна нива» с.Рогізка. На стадії отримання дозволу ТОВ «Вербка».

Зібрано заявки на проведення атестації робочих місць: тракториста-машиніста, водія, газоелектрозварника, доярки в 6-ти господарствах.

Завдяки проведеним профілактичним заходам по попередженню нещасних випадків на виробництві, протягом 2016 року виробничий травматизм в агропромисловому комплексі відсутній. Пожежі в АПК району не зафіксовані.