Семінар в с.Демівка щодо особливостей надання соціальних послуг
25.03.19

21 березня 2019 року відбувся виїзний захід Чечельницької  районної  філії  Вінницького ОЦ та Чечельницького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в Демівській сільській раді.

Від районної  філії  Вінницького ОЦЗ  Тетяна Винарчук розповіла про ситуацію на ринку праці, значну увагу приділила питанню організації громадських робіт, так як це є вигідним для роботодавця тоді, коли виникає потреба у виконанні короткотермінової роботи, а також є реальною альтернативою безробіттю і джерелом соціальної і матеріальної вигоди.

Директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Фаренюк наголосила на те, що саме працівники  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодня здійснюють кропітку та відповідальну роботу з надання соціальних послуг тим, хто їх найбільше потребує. На практиці доводиться стикатися з безліччю життєвих ситуацій, в яких люди, що опинилися віч на віч з власною кризою, потребують консультації кваліфікованого спеціаліста із соціальної роботи, а також запропонувала як варіант працевлаштування - створення патронатних, прийомних сімей та дитячих  будинків сімейного типу. А також було наголошено про масштабність випадків вчинення насилля в сьогоденні  та про відповідальність яку несуть дані особи згідно оновленого чинного законодавства. 

По завершенню психологом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді І. Трачук наголошено про масштабність випадків вчинення насилля в сьогоденні  та про відповідальність яку несуть дані особи згідно оновленого чинного законодавства.  А також психологом проведена група взаємодопомоги з сім’ями, які знаходяться в складних життєвих ситуаціях. Даний захід з вищевказаною категорією планується і надалі проводитись по інших населених пунктах психологом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  

123