Сергій Пустовий : Про формування бюджетів на 2020 рік
17.09.19

Сьогодні, 16 вересня, під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Пустового відбулась щотижнева нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час засідання очільник району заслухав інформацію керівників установ та організацій, управлінь та відділів, інших структурних підрозділів РДА щодо основних напрямків життєдіяльності та розвитку району.

У ході щотижневої наради заступник головного лікаря первинної ланки медицини Наталія Юраш поінформувала про хід будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Вербка, проведення ремонтних робіт медичних закладів та стан фінансування заробітної плати медичним працівникам. 

Про стан надходження коштів до місцевих бюджетів повідомила начальник фінансового управління РДА Ніна Решетник. Станом на 12 вересня до бюджету району надійшло 43 млн 569 тис грн (67% від річного плану), що на 2 млн 128 тис грн більше, ніж за відповідний період минулого року.  

Сергій Пустовий акцентував увагу на активізації роботи по формуванню бюджетів на 2020 рік, виходячи із мінімальної зарплати – 4723 грн.

Під час наради начальник управління освіти РДА Галина Деменчук поінформувала про те, що цього річ збільшилась чисельність учнів у школах на 54 і кількість класів на 4. Відділ активно користується системою електронних торгів ProZorro задля здешевлення закупівель. Так,  23 вересня відбудеться аукціон по підключенню закладів освіти до мережі «Інтернет» на суму 1 млн 170 тис грн, сьогодні планується оголосити про закупівлю музичних інструментів для шкіл.

У свою чергу, начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Станіслав Мартинюк поінформував про особливості призначення субсидій з 1 жовтня поточного року, ключові заходи у напрямку роботи з учасниками ООС (АТО), ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС, «переселенцями», людьми з інвалідністю, тощо.

Про перебіг осінніх польових робіт в районі поінформував начальник управління агропромислового розвитку РДА Володимир Котенко.  Так, на Чечельниччині триває збір пізніх зернових культур, а низка сільгоспвиробників розпочали збір кукурудзи на зерно.  Натомість, в трьох господарствах району вже розпочато посів озимих культур.

Підсумовуючи засідання, голова РДА Сергій Пустовий дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів за напрямками роботи.

123