Сергій Пустовий: про планування на наступинй рік
17.12.18

На щотижневій нараді голова райдержадміністрації Сергій Пустовий зазначив, що сьогодні  в кожній територіальній громаді відбувається обговорення Плану Перспективного розвитку Вінницької області у 2019 – 2021 роках. Сергій Михайлович підкреслив, що подібні заходи - унікальна можливість для кожного громадянина взяти участь у формуванні напрямків розвитку своєї громади та надалі здійснювати контроль за виконанням проектів, питаючи в своїх керівників громад про результати та строки реалізації наміченого.

Крім того, формується план соціально-економічного розвитку району на 2019 рік. Основне завдання сьогодні – своєчасне наповнення місцевих бюджетів задля можливості розвитку в усіх сферах, - акцентував очільник району. Про надходження до бюджетів району поінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Ніна Решетник. «Власних  доходів мобілізовано в сумі 54064,9 тис грн, що становить  102,2 % від  плану, затвердженого органами місцевого самоврядування. План одинадцяти  місяців 2018 року визначено в обсязі 52907,6 тис грн,  додатково понад план одержано 1157,3 тис грн. абезпечено зростання надходжень власних доходів по 13 бюджетах району із 17, або  76,5 %. », - поточнила Ніна Олександрівна.

Керівники структурних підрозділів прозвітували про зроблене і про намічені плани на найближчу перспективу.