Шановні податківці!
18.03.16

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника податкової та митної справи України!

Це свято усіх, хто професіоналізмом, сумлінням та наполегливістю забезпечує надзвичайно важливу справу – наповнення державної скарбниці.

У сучасному світі міць будь-якої держави вимірюється розміром і стабільністю її бюджету. Вчасно виплачені зарплати працівникам бюджетної сфери, стипендії студентам, наповнення пенсійного фонду - це конкретний результат роботи податкової служби, відчутний для громадян.

Разом з тим, ви відповідальні за налагодження довірчого діалогу між владою та підприємцями. Від вашого розуміння, мудрості, готовності йти назустріч бізнесу залежить інвестиційна привабливість нашого району, регіону, держави.

Нехай кожен день наповнює Вас енергією, дарує оптимізм і наснагу! Бажаємо вам і вашим родинам – міцного здоров'я, нових професійних досягнень, затишку, злагоди та благополуччя! Миру всім нам і Україні!

Голова райдержадміністрації           Голова районної ради

С.Пустовий                                            С.П’яніщук