Шановні працівники радіо, телебачення і зв’язку!
16.11.17

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди професійного свята!

Бурхливий розвиток сфери телекомунікацій, інформаційних технологій, телебачення і радіо не лише невід’ємна складова сучасності, а й запорука інноваційного розвитку держави, суспільного прогресу, економічного зростання, просування до європейських стандартів.

Ваша щоденна праця відіграє суспільно необхідну роль, адже забезпечує розвиток вітчизняної сфери інформаційних і комунікаційних технологій, наближаючи її до світового рівня. Ви даруєте людям відчуття причетності до суспільних процесів, задовольняєте їх потреби в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку.

Бажаємо вам нових досягнень у професійній діяльності, реалізації творчих задумів, міцного здоров'я, щастя і родинного благополуччя!

З повагою,

Голова райдержадміністрації                   Голова районної ради