Шановні судді та працівники судів!
15.12.17

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Це свято тих, хто своєю самовідданою працею виконує обов’язки в ім’я законності та справедливості.

Саме від щоденної та самовідданої праці працівників судової гілки влади великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру, злагоди та спокою.

Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від вас високого рівня відповідальності, мудрості, досвіду, сумлінного виконання своїх обов’язків та виняткових особистих якостей: честі, гідності, порядності.

Упевнені, що у процесі наближення системи судочинства до світових та європейських стандартів, який пов'язаний із її реформуванням, суддівський корпус буде вірним складеній присязі, гарантом забезпечення засад верховенства права.

Тож нехай ваша виваженість у прийнятті рішень, а також людяність і толерантність, будуть винагороджені повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Щиро зичимо вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній діяльності в ім’я процвітання нашої України.

Зі святом вас!

Голова райдержадміністрації                      Голова районної ради