Шановні учасники бойових дій!
15.02.18

15 лютого в Україні вшановують воїнів, які брали участь у локальних військових конфліктах, що спалахували на території інших держав. Вони з честю виконали тоді свій обов'язок, продемонстрували вірність присязі, мужність та героїзм.

Лише через горнило війни в Афганістані, з якого 29 років тому було виведено війська радянської армії, пройшло близько 160000 українців.

На жаль, багато з них полягли на полі бою, зокрема і п’ятеро наших земляків. Ми низько вклоняємося перед їх світлою пам’яттю.

Покоління, обпалене полум’ям збройних конфліктів, стало активним учасником розбудови Української держави. Воїни-афганці сказали своє вагоме слово під час Революції Гідності, їх бойовий досвід і тепер є запорукою багатьох перемог у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України.

Щиро дякуємо вам, ветерани бойових дій, за мужність в нинішній обороні рідної землі, за допомогу нашим Збройним Силам, за досвід, що передаєте молодому поколінню захисників України, за самовіддану працю задля величного майбутнього держави.

Бажаємо вам миру, міцного здоров’я, успіхів та добробуту.

Слава Україні!