Шкільний автопарк району поповнився іще одним автобусом
17.09.20

Сьогодні, 17 вересня, голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов передав 25 нових автобусів освітнім закладам Вінниччини. Керівник регіону зауважив, що сьогодні, під час проведення освітньої реформи, створення Нової української школи та процесів децентралізації в освіті, питання якісної шкільної освіти постає особливо гостро. Серед навчальних закладів, які отримали новий транспорт, і одна школа Чечельницького району.

Вінниччина від початку року отримала  26 млн грн освітньої субвенції, що на 10 млн грн більше, ніж торік. Закупівлі проведені у співфінансуванні з місцевими бюджетами – 20,5 млн грн.

Попередньо область вже отримала перші 15 шкільних автобусів. Ті автобуси, які прибули на Вінниччину сьогодні,  поїхали в Барський, Вінницький, Гайсинський, Мурованокуриловецький, Чечельницький, Шаргородський райони, ОТГ с. Якушинці, ОТГ с. Кунка, ОТГ смт.  Глухівці, ОТГ м. Жмеринка.

«Діти повинні із задоволенням ходити до школи. У них, як і вчителів, має бути можливість комфортно та безпечно доїхати на уроки та повернутися додому. Автобус «Атаман»  зручний та обладнаний кондиціонером. Уже в 2021 році на базі Чечельницької школи №1 буде відкрито опорну школу, тож учні та вчителі Білокамінської і Тартацької шкіл отримають цей «Шкільний автобус» для під¢їзду до опорної школи», – зазначив голова райдержадміністрації Олег Храновський. Очільник району запевнив, що влада робить все можливе для створення сприятливих умов задля навчання та роботи в освітніх закладах, і зауважив, що саме на придбання цього автобусу з районного бюджету було виділено 820 тисяч гривень.

123