Складні погодні умови: ситуація під контролем
16.03.18

Сьогодні головою обласної державної адміністрації Коровієм В.В. було проведено   нараду,  в режимі відеокнференції,  з районними державними адміністрацями, у зв’язку з різким погіршенням погоди протягом 17-19 березня. Перед очільниками районів поставлено завдання скоординувати роботу всіх служб з метою попередження  можливих надзвичайних ситуацій.

Після цього  під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Савчука В.В.   проведено засідання оперативного штабу з попередження  надзвичайних ситуацій протягом періоду складних погодних умов. В роботі штабу взяли участь представник районного сектору ДСНС  Долинський В.М., головний інженер районних електромереж Химич В.П., головний інженер Чечельницького  дорожньо-ремонтного пункту  Рогач В.В., завідувач сектору цивільного захисту РДА Шестаківський  О.В.

В ході засідання обговорено план взаємодії між службами та заслухано представників служб про готовність до роботи.

Ситуація знаходиться під контролем. Районне автодорожнє підприємство забезпечене пальним та посипковим матеріалом, техніка в справному стані. Готові до можливих нештатних ситуацій  енергетики району та рятувальники.

Звертаємося ще раз до водіїв з рекомндацією утриматись  в цей період від далеких подорожей.

У  разі  небезпеки просимо телефонувати  в службу порятунку  за номером 101.

Завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Олег Шестаківський