Скликається 7 позачергова сесія районної ради 7 скликання
12.09.16

Згідно  розпорядження голови районної ради від 09.09.2016  № 40 та керуючись пунком 4 статті 46, пунктом 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  21 вересня 2016 року о 9 год   в приміщенні районної ради скликається   засідання  7 позачергової  сесії  районної  ради  7 скликання . Запрошуються депутати обласної ради, заступники голови, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації, селищний, сільські голови, керівники підприємств,установ,організацій району,представники засобів масової інформації, політичних партій і громадських організацій. На розгляд пленарного засідання виносяться наступні питання порядку денного :

7 позачергової сесії районної ради 7 скликання

1. Про хід виконання районної програми організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів району на 2016 рік, затвердженої рішенням 3 сесії районної ради 7 скликання від 26 лютого 2016 року № 42.

2. Про програму збереження архівного фонду органів ДРАЦС  Чечельницького району на 2016-2020 роки.

3. Про внесення змін до районної комплексної  Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Чечельницького району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням  13 сесії районної ради 6 скликання від 05.03.2013 року № 188.

4. Про надання згоди на призначення директора комунального закладу «Тартацька середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чечельницького району Вінницької області».

5. Про реорганізацію медичних закладів району.

6. Про  надання згоди на придбання приміщення для медичного  пункту  «Чечельницький».

7. Про надання згоди на списання майна, що знаходиться в користуванні комунального закладу «Чечельницький РЦ ПМСД».

8. Про затвердження Статуту комунальної установи «Чечельницька лікарня планового лікування» (нова редакція).

9. Про затвердження договорів про передачу видатків і міжбюджетних трансфертів з сільських бюджетів до районного бюджету.

10. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2015 року № 8 «Про районний бюджет на 2016 рік».

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок гр.Войт О.Н.

12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр.Гайдей М.І.

13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр.Мартинюка Р.І.

14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр.Павленко В.І.

15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр.Седзяло М.Т.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр.Таранець М.Д.

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр.Таранець О.О.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр.Таранця М.Д.

19. Різне.