Скликається позачергова сесія районної ради
04.09.17

Відповідно до розпорядження заступника голови Чечельницької районної ради від 04.09.2017 № 29  13 вересня 2017 року о 9 год в актовому залі адмінбудинку скликається пленарне засідання 14 позачергової сесії Чечельницької районної  ради 7 скликання. Запрошуються депутат Вінницької обласної  Ради,голова Чечельницької районної державної адміністрації та його заступники, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, прокурор, представники засобів масової інформації, політичних партій і громадських організацій. На розгляд пленарного засідання виносяться наступні питання: 

1. Про інформування керівником Бершадської місцевої прокуратури про результати діяльності прокуратури та стан законності на території Чечельницького району

2. Про реорганізацію комунального закладу «Лузька середня загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів»

3. Про надання згоди відділу культури і туризму Чечельницької районної державної адміністрації на передачу приміщення

4. Про районну цільову Програму надання допомоги хворим із хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз, на 2017-2021 роки 

5. Про затвердження договорів про передачу видатків і міжбюджетних трансфертів із сільських та селищного бюджетів до районного бюджету

6. Про внесення змін до рішення 9 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2016 року № 172 «Про районний бюджет на 2017 рік»

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває у власності гр. Стефанець М.М.

8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває у власності гр. Федорович В.С.

9. Різне

З проектами  рішень можна ознайомитись на офіційному сайті Чечельницької районної ради в розділі "Документи районної ради".

123