Служити народові України будуть 6 новобранців Чечельниччини
05.04.18

4  квітня в  районному  будинку культури відбулась  хвилююча  подія.  На  службу   до Збройних  Сил України проводжали  юнаків, які   виявили  бажання  служити,  та за  станом здоров’я були  визнані придатними до  військової служби.  Вже  10  квітня  відправляться  до  війська  такі  наші  земляки  як:

1. Трачук Артур Петрович – с. Вербка.

2. Кравець Ростислав Олександрович – с. Вербка.

3. Войнаренко Вадим Іванович – с. Вербка.

4. Куцак Андрій Васильович –  Чечельник.

5. Якушев Руслан Миколайович – Чечельник.

6.   Ободянський Михайло Анатолійович – с. Тартак.

З  вітальним словом   до призовників звернулись голова районної державної адміністрації С. Пустовий, голова  районної ради С. П’яніщук, військовий  комісар  Чечельницького райвійськомату  С. Паладій.  Від  територіальних громад району   виступила  селищний голова Чечельника  С. Палісіка. Вдалої  служби  майбутнім  солдатам побажала  матір призовника  Ростислава  Кравця.  Звертаючись до  майбутніх воїнів отець Димитрій нагадав про  високу  духовність  українського народу  та його   видатних полководців. Також  він  поблагословив юнаків,   побажав  їм міцного духу  і  віри.

За  давнім  українським звичаєм  батьки  розстелили перед  синами  вишиті рушники. Після  цього працівники культури  району  презентували  присутнім  концертну  програму.

Відповідно  до  Указу Президента України   №33 від 15.02.2018 рокувесняний призов триватиме  до 01  червня 2018 року. Всього  заплановано призвати  20 жителів  Чечельницького району. Тому  наголошуємо  на  необхідності  всім громадянам віком 20-27 років   з’явитись до районного військового  комісаріату.