С.Мартинюк: щоб не допустити виробничого травматизму
18.10.17

За інформацією КЗ «Чечельницька ЦРЛ» в невиробничій сфері станом на 01.10.2017року зареєстровано 525 випадків невиробничого травматизму.

Управлінням праці та соціального захисту населення РДА проведено навчання з охорони праці та електробезпеки, в яких взяли участь 70 чол. (50 чол. – посадові особи, 20 чол. – електротехнологічний персонал).

Проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення до Всесвітнього Дня охорони праці: виступи на нарадах, висвітленя інформації з даної тематики в засобах масової інформації району, організовано виставку методичної літератури з питань охорони праці.

З початку 2017 р. проведено вивчення стану справ з наданням методичної допомоги з питань охорони праці у 21 організаціях району.

В Управлінні зареєстровано 44 колективних договори установ та організацій району.

Організовано проведення атестації 26 робочих місць із шкідливими та небезпечними умовами праці у 10 господарствах району.

Начальник управління праці та cоціального захисту населення Станіслав Мартинюк