Спільне засідання комісій та президії
01.08.18

З метою підготовки до  чергової 20 сесії районної ради 7 скликання відбулось спільне засідання президії і постійних комісій  районної ради, яке провів голова районної ради Сергій П'яніщук. В ході засідання члени постійних комісій розглянули усі питання порядку денного,що виносяться на розгляд чергової сесії. Депутати заслухали інформацію начальника управління праці та соціального захисту Чечельницької райдержадміністрації Станіслава Мартинюка про хід виконання районної комплексної Програми надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на 2015- 2019 роки. Заступник головного лікаря КНП "Чечельницький ЦПМСД" наталія Юраш   поінформувала присутніх щодо ряду питань в галузі охорони здоровя, які виносяться на розгляд сесії. Жваве обговорення викликали питання перерозподілу приміщень між КУ "Чечельницька ЛПЛ" і КНП "Чечельницький ЦПМСД" та вшанування пам'яті Героїв національно - визвольних змагань.

На зібранні були присутні запрошені: заступник голови райдержадміністрації Ольга Беседа, начальник  відділу освіти райдержадміністрації Галина Деменчук, начальник фінаносового управління Чечельницької райдержадміністрації Ніна Решетник, голова громадської організації "Чечельниціка районна спілка ветеранів АТО" Юрій Онопольський За підсумками обговорення членами комісії та президії були прийняті відповідні рішення, детальніше з якимим можна ознайомитися в протоколі спільного засідання президії та постійних комісій на офіційному сайті районної ради в розділі "Документи районної ради".