С.Пустовий взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку
20.03.17

Сьогодні, 20 березня, у м. Києві під головуванням Президента України Петра Порошенко відбулося п’яте засідання Ради регіонального розвитку.

У засіданні взяли участь: керівництво Кабінету Міністрів, Верховної Ради та представники місцевої влади. Делегацію представників місцевої влади Вінниччини очолив голова облдержадміністрації Валерій Коровій. У складі делегації перебував і голова Чечельницької райдержадміністрації Сергій Пустовий.

У своєму виступі Президент України зупинився на основних напрямках розвитку країни. А саме, на питаннях мінімальної зарплати, її впливу на бізнес та бюджет, відновлення банківського кредитування, децентралізація, дорожня інфраструктура, реформа системи охорони здоров’я та зміни у загальній середній освіті.