«Світло Вифлеємської Зорі» засіяло над Чечельниччиною
15.01.18

Вже третій рік поспіль у храмі святого Йосипа Обручника Пречистої Діви Марії санктуарії Матері Божої Чечельницької проходить фестиваль колядок і щедрівок «Світло Вифлеємської Зорі». 14 січня після Богослужіння аматорські колективи Чечельницького і Бершадського районів вкотре зібралися, аби порадувати всіх присутніх майстерним виконанням старовинних і сучасних колядок.

Звертаючись до прихожан та учасників фестивалю о.Цециліан зазначив: «Кожне свято Різдва Христового приносить чудові миті, незабутні хвилини щастя і благодаті. Нехай сьогоднішнє свято принесе вам виконання всіх світлих помислів і допоможе знайти свою дорогу, що веде до повної гармонії душі і тіла. Прославляйте Господа і любіть один одного!». Настоятель Спасо-Преображенського храму о.Назарій привітав присутніх із Новорічно-Різдвяними святами і побажав усім миру і Божої благодаті.

Цьогоріч у фестивалі взяли участь:

- аматорський народний фольклорно-етнографічний колектив «Демівчанка». Керівник – Дзиговська Надія Федорівна;

- фольклорний жіночий ансамбль «Горлиця» Бондурівського сільського будинку культури. Керівник -  Задверняк Сергій Григорович;

- хор Спасо-Преображенської громади села Флорино, дитячий хор « Пролісок» Спасо-Преображенської громади села Флорино;

- народний аматорський фольклорний колектив «Рогізяночка». Керівник – Натолочна Світлана Михайлівна;

- жіночий ансамбль «Чарівниця» с. Каташин. Керівник – Брижата Тетяна Іванівна;

- народний хоровий колектив СТОВ АФ «Ольгопіль». Керівник – Футимська Валентина Овсіївна, концертмейстер –  Андрій Лавренюк;

- молодь парафії Святого Йосипа Обручника смт Чечельник.

На святі також були присутні: голова районної ради Сергій П’яніщук, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук, заступник голови РДА Ольга Беседа, депутат обласної ради Павло Каленич, керівники підприємств і організацій, жителі і гості району.

У своїх вітаннях і побажаннях очільники району були єдині – нехай принесе Вифлеємська Зоря мир, злагоду, добро і благополуччя усій Україні.

По закінченню дійства усі колективи були нагороджені дипломами і запрошені до святкової трапези.