Свято книг
09.10.18

3 жовтня  працівники ЦРБ організували для   колег,  бібліотекарів  рідне свято професійної майстерності.

    Бібліотеки - це не тільки сховище літератури. Це цілий світ, відкритий кожному, хто любить книгу.

  Коли ми говоримо слово "бібліотека", то поневолі уявляємо собі духовне місце, куди можна завжди прийти, де зустрінеш бібліотекаря - людину, яка завжди рада допомогти в пошуках істини, підібрати необхідні книги, дати пораду. Словом, бібліотеки для багатьох людей - і наших читачів, і наших бібліотекарів - це величезна частка їхнього життя.

    На  святі  вшанували тих, хто присвятив цій нелегкій праці все своє  життя, хто, багато років тому прийшовши до бібліотеки, в  ній і залишився, знайшов своє покликання. Це  Кравець Тетяна Володимирівна, Скоцеляс  Надія Мефодіївна, Зьомко Зіна Петрівна,  Драчинська Валентина Олексіївна, Швидка Ніна Іванівна, Кудревич  Ніна Григорівна, Підфігурна Катерина Пантелеймонівна, Гоменюк Тетяна Іванівна, Івасько Катерина Юхимівна.

  Наші бібліотекарі своїм ентузіазмом, любов'ю до друкованого слова виховали не одне покоління освічених людей. Бібліотекар - і розпорядник долі книг, і перший стимулятор читацького інтересу, і добрий порадник. Бібліотекар -провідник, який допомагає книзі знайти дорогу до серця читача. Читач для 6ібліотеки завжди дорогий і шановний гість. І коли він приходить до бібліотеки, бібліотекар віддав йому свою мудрість і силу знань. Він як лоцман у книжковому морі, що веде упевнено свій корабель в чудову країну знань.

  Колег  привітала  Аліна Петрівна Шумило, начальник  відділу культури і туризму, побажавши  творчої наснаги, бадьорості і здоров'я та порадувавши цінним  подарунком  та Ольга Шуть, директор  ЦРБ, яка привітала і вручила кращим  бібліотекарям подяки за  роботу.

        Віриться, що свято  залишило приємний спогад, адже   допомогло  відійти від днів буденних, від постійних проблем і поринути в свято своєї професії, у світ творчості, та й просто поспілкуватися один з одним.

     Працівники бібліотеки організували виставку "Умілі руки бібліотекаря", де представили роботи Любові Бурлаки та  оформили гумористичні плакати на теми бібліотечного життя.

 
 
123