Свято Знань
01.09.17

Сьогодні перший дзвінок пролунав для 1750-ти учнів у всіх 17-ти школах нашого району. Урочистості для школярів розпочалися із Державного Гімну України та внесення Державного Прапора України. А далі – вітання. Від керівництва шкіл і батьків, першокласників і випускників, перших вчительок і класних керівників. Цьогоріч перший дзвінок пролунав для 215 першокласників нашого району. Для 63-х однинадцятикласників  День Знань у школі був останнім. Найменше першокласників у Бритавській школі – 4, а найбільше – у Ольгопільській – 44.

До Чечельницької школи №1 завітав голова райдержадміністрації Сергій Пустовий, який побажав усім присутнім миру, а школярам успіхів у навчанні. Голова районної ради Сергій П’яніщук привітав учнів Ольгопільської школи із початком нового навчального року, подякував учителям за посіяні зерна любові, доброти і патріотизму у душі підростаючого покоління.