Триває підготовка до чергової сесії
20.06.19

19 червня 2019 року відбулося спільне засідання президії та постійних комісій районної ради. Голова районної ради Сергій П'яніщук ознайомив учасників засідання з порядком денним чергової  24 сесії районної ради. Депутати обговорили запропоновані проекти рішень та погодились винести їх на розгляд сесії. Окрім того голова райдержадміністрації Сергій Пустовий окреслив ряд  найактуальніших проблем , вислухав думки депутатів щодо їх вирішення. Говорили про реформу медицини, зокрема про придбання житла для лікарів, облаштування приміщення військкомату тощо. Начальник фінвідділу райдержадміністрації Ніна Решетник зазначила , що по підсумкам 5 місяців районний бюджет виконано на 101  відсоток в зв'язку з чим відсутня можливість додаткових видатків з районного бюджету.