Турнір з волейболу в честь Героя Соціалістичної Праці
13.03.17

12 березня 2017 року  в спортивному залі Ольгопільської СЗШ відбувся традиційний турнір з волейболу в честь Героя Соціалістичної Праці Щербатого Івана Микитовича.
 Іван Микитович з 16 років працював в тракторній бригаді, трудовий стаж 43 роки. За вагомі урожаї качанистої в 1971 році був удостоєний Ордена Леніна та Золотої Зірки, звання Героя Соціалістичної Праці.
В турнірі приймали участь команди с.Вербка, с.Стратіїка, с.Ольгопіль, смт.Чечельник   та команда с.Бензарі Балтського району.
На відкритті турніру виступили спонсор турніру депутат Вінницької обласної ради, директор СТОВ агрофірма «Ольгопіль» - Каленич Павло Євгенійович, голова сільської громади Козоріз Петро Володимирович, директор Ольгопільської СЗШ І-ІІІ ст. Кікавський Віктор Григорович, Герой Соціалістичної Праці Щербатий  Іван  Микитович. Виступаючі побажали   учасникам турніру передусім наснаги, впевненості в своїх силах, анайважливіше - командного духу.
Перше місце у запеклій боротьбі завоювала  команда с.Ольгополя , капітан Люлько Петро, друге – Чечельник, капітан Борівський Олег, третє - с.Бензарі Балтського району, капітан  Кучер Олександр.
Кращі гравці турніру були відзначені грамотами: Бунич Дмитро, (с.Вербка), Белюга Віктор, (с.Бензарі Балтського району), Бойко Юрій , (с.Ольгопіль), Погойдаш Олександр (с.Стратіївка), Шепітко Богдан, (смт.Чечельник).
Командам-переможцям були вручені кубки, грамоти.