У Чечельницькому районі розпочато видачу "пакунків малюка"
24.10.18

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року №512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”» Уряд затвердив порядок надання. Цим документом передбачено надання такої допомоги сім’ям, в яких народилась дитина. Видача “пакунка малюка” здійснюватиметься під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку, а також тим, хто виписався з лікарень не отримавши його, подарунки будуть привозити додому.

З 22 жовтня перші бебі–бокси вже розпочали отримувати чотирнадцять родин, які проживають на території району, а саме: Бодян Н.В. (с. Вербка), Подольська Л.О. (с.Бритавка), Козеренко О.І. (с. Білий Камінь), Оцабрика О.О. (с. Рогізка), Бевзюк А.Г. (с. Демівка), Пирожок Л.В. (с.Любомирка), Безродна Н.В., Розвод Н.В. (смт. Чечельник), Кудревич І.А., Запорожець В.А., Лозінська Л.О., Мазуренко І.М., Паляниця Н.І., Тарасенко С.М. (с. Ольгопіль). Голова райдержадміністрації Сергій Пустовий, заступник голови райдержадміністрації Ольга Беседа, начальник Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Станіслав Мартинюкта працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді особисто відвідали родини та вручили їм “пакунки малюка”.