У нашому районі проживає 283 постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС
25.04.18

В управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації на обліку перебуває 283 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з них:
І категорія - 174чол.
ІІ категорія – 33 чол.
ІІІ категорія – 16 чол.
Вдови – 60 чол.
Від початку року особам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС проведено компенсаційних виплат на суму  285,0тис. грн., в. т.ч.:
- компенсація на продукти харчування  в сумі 242,7тис. грн.;
- додатково оплачувані відпустки на суму 2,2 тис. грн.;
- пільгове забезпечення медикаментами на суму 15,3 тис. грн.;
- пільгове зубопротезування на суму 3,0 тис. грн.;
- грошова компенсація взамін путівки на суму 8,2 тис. грн.
Для отримання путівки на оздоровлення у 2018 році прийнято від постраждалих 76 заяв та 94 заяви на отримання компенсації взамін путівки. Оздоровлено в санаторії «Перлина Прикарпаття» м. Моршин, санаторій «Кристал» м. Трускавець 3 особи та профінансовано на суму 13,6 тис. грн.
Протягом першого кварталу видано 1 посвідчення потерпілого внаслідок ЧАЕС І категорії та 1 дублікат посвідчення 4 категорії.
Станіслав Мартинюк – начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації