У трьох господарствах району розпочато посів озимих зернових
17.09.19

Про перебіг осінніх польових робіт під час щотижневої апаратної наради повідомив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Котенко.

У Чечельницькому районі триває збір пізніх культур, а низка сільськогосподарських підприємств розпочали збір кукурудзи на зерно.

Відповідно до оперативних даних, станом на 16 вересня поточного року, по всіх категоріях господарств зернові та зернобобові культури обмолочені на площі 5 тис га, що становить 33% до загальної площі. Загалом, намолочено 26,8 тис тонн при середній урожайності 53,8 ц/га.

Соняшник обмолочений на площі 3,8 тис га, що становить 61 % до загальної площі. Намолочено  11,4 тис тонн при урожайності 30,0 ц/га.

Щодо посіву під урожай 2020 року, то посів озимих зернових розпочато в ТО «Чечельницьке», СТОВ АФ «Ольгопіль», ТОВ «Куренівське».

Озима пшениця посіяні на площі 1,35 тис га – 14,4 % від запланованих площ. Озимий ріпак посіяно на площі 3,4 тис. га – 113 % від запланованих 3 тис га.