Участь в Аграрному форумі
31.10.18

25-26 жовтня у Вінниці відбувся дводенний Аграрний форум «AgroVin2018», який за переконанням організаторів, став найбільшою подією центральної України у сфері агропромислового комплексу.

Захід направлено на розвиток малого та середнього бізнесу у сфері АПК, обмін досвідом та інноваціями у сільському господарстві, популяризацію переробної галузі, поширення інформації про можливості експорту та інвестиційні програм для агробізнесу.

Одними з учасників форуму були: перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук, начальник управління агропромислового розвитку РДА Володимир Котенко, директор СТОВ АФ «Ольгопіль» Павло Каленич, директор ТОВ «Україна-О» Михайло Федчишен, директор ТОВ «Роксолана» Роксолана Цвігун.  

Програмою форуму передбачено панельні дискусії та виступи від провідних фахівців України, а також презентація державних програм підтримки агробізнесу від Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Крім того, темами обговорення стали інноваційне садівництво, кооперація та експорт, нововведення в сфері АПК, ринок землі, її оренда, продаж і купівля.

Розповідаючи про мету та особливості цьогорічного форуму, його організатор – керівник центру інформаційної підтримки бізнесу м.Вінниці, президент вінницького клубу ділових людей Надія Лисецька зазначила: «Вже вдруге ми організовуємо аграрний форум «AgroVin», адже агропромислова тема для нашого регіону є дуже актуальною. Аграрний сектор - це локомотив розвитку економіки України і найбільше джерело валютних надходжень до нашої держави. Сьогодні ми зібрали 350 учасників, хоча заявок було понад 500. Ми обирали кращих з кращих, від дрібних до великих господарств. Сьогодні ми будемо обговорювати такі теми, як інноваційне садівництво, нововведення в сільському господарстві, техніка та технології, а також гостре питання ринку землі, адже воно є болючим для наших аграріїв, ми маємо розуміти куди рухатись, і як в подальшому планувати розвиток підприємств».

Форум організовано Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Вінниця, основаним на базі Вінницького Клубу Ділових Людей за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business.

123