Участь в обласному фестивалі народної творчості
25.08.16

23 серпня 2016 року в м. Вінниці делегація від Чечельницького району у складі голови Чечельницької райдержадміністрації С. Пустового, голови Чечельницької районної ради  С. П’яніщука, першого заступника голови райдержадміністрації В. Савчука, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації А. Шумило та інших взяла участь у дев’ятому обласному фестивалі народної творчості «Скарби Поділля», присвяченому 25-тій річниці незалежності України.
Серед виставкових експозицій районів області була представлена  експозиція від Чечельницького району, оформлена вишитими рушниками, сорочками, дідухами, згідно з рекомендаційними темами : «Вишивана доля Вінниччини», «Величальна хлібу», «Мистецтво одного села», «Мамина хустина -  оберіг для сина», «Подвір’я роду».
Запашні короваї щедрої чечельницької землі були вручені першому заступнику голови обласної державної адміністрації А. Гижку та начальнику управління культури і мистецтв обласної державної адміністрації С. Городинському.
Вироби майстрів різних видів мистецтва розташувались на бокових виставкових подіумах.
Відкривав святкову концертну програму у м. Вінниці з нагоди Дня незалежності України народний аматорський хоровий колектив АФ «Ольгопіль» (керівник – В. Футимська).