Урочистості з нагоди Дня державної служби в Україні

21 червня 2013 року в залі засідань адмінбудинку відбулись урочистості з нагоди Дня державної служби в Україні. Захід відбувся за участю першого заступника голови райдержадміністрації С. Пустового, голови районної ради С. Шепітка, заступника голови райдержадміністрації С. Снігура, керівника апарату райдержадміністрації О. Тимофієвої. На захід з нагоди професійного свята запрошувались представники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, державних установ, організацій району.
Звертаючись із словами привітань до своїх колег – державних службовців перший заступник голови райдержадміністрації С. Пустовий зазначив : «Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі. Кожен на своєму місці ви виступаєте єднальною ланкою між владою і народом, знаєте його біди та проблеми, шукаєте шляхи їх вирішення.
Чечельницька районна державна адміністрація  розв’язує багато складних завдань, одне з яких – формування ефективної системи державного управління, яка має стати мобільною, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу. Сьогодні Уряд робить рішучі кроки для впровадження реформ. Серед них – реформування державної служби, яке має розглядатися у тісному поєднанні з адміністративною та адміністративно-територіальною реформами. Ці перетворення направлені на те, щоб підняти авторитет державної служби, авторитет влади в цілому, забезпечити ефективне функціонування державного механізму, досягнення європейських стандартів рівня життя громадян.Хотілося б сказати найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь району. Бажаю всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України». До слів привітань приєднався також і голова районної ради С. Шепітко.
Згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 18 червня 2013 року №188 «Про відзначення Дня державної служби» Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради з наданням грошової винагороди за основним місцем роботи керівництвом району за сумлінну працю та зразкове виконання професійних обов'язків   були нагороджені 10 державних службовців організацій та установ району, апарату райдержадміністрації та її структурних підрозділів.