Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

 
08 грудня 2016 року в актовій залі адмінбудинку відбувся святковий захід до Дня місцевого самоврядування. На урочистостях були присутні керівники району, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутати районної та місцевих рад, широке коло громадськості.
Діяльність місцевих органів влади району завжди на виду. Свою роботу посадові особи місцевого самоврядування спрямовують лише на одне – на задоволення життєвих потреб жителів району.
З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради П’яніщук С.В., наголосивши у своєму виступі на значущості місцевого самоврядування для кожного громадянина та об’єднанні всіх зусиль заради виконання основних показників економічного, соціального та культурного розвитку району, сталого функціонування закладів охорони здоров’я, освіти, культури, ефективного вирішення земельних питань та питань  кращого життєзабезпечення територіальних громад на Чечельниччині. Високопосадовець побажав усім міцного здоров’я та плідної праці, сил та наснаги на добрі справи аби люди, які виявили своє довір’я, не розчарувалися у місцевій владі.
Цього дня вітання линули також із вуст голови райдержадміністрації Пустового С.М., голови Лузької територіальної громади та секретаря Рогізківської сільської ради.
За багаторічну, сумлінну працю на ниві місцевого самоврядування кращим працівникам було вручено Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради, обласної державної адміністрації, обласної ради та профспілки державних службовців.
Учасники художньої самодіяльності району подарували всім присутнім цікаву концертну програму.