Урочистості з нагоди професійного свята
07.07.16

7 липня своє професійне свято відзначають працівники природно-заповідної справи України. З цієї нагоди в актовій залі районного будинку культури відбулись урочистості за участю керівництва району, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, працівників національного природного парку «Кармелюкове Поділля», ЗМІ.
         З  вітальним словом до своїх колег звернувся директор НПП Романчук О.П., який подякував їм за плідну роботу, за напрацювання та значні досягнення. Всіх представників природно-заповідної справи району мали нагоду привітати також голова районної ради П’яніщук С.В. та перший заступник голови райдержадміністрації Савчук В.В.
         Кращим із кращих було вручено Грамоти райдержадміністрації і районної ради та Подяки. Працівникам районної ради Лисенко Г.М. та Кривіцькій І.О. вручені Подяки та сувеніри.
         По закінченню урочистостей була представлена яскрава концертна програма.