Увага! Ускладнення погодних умов
15.03.18

За інформацією  Вінницького обласного центру з гідрометеорології, внаслідок впливу двох активних циклонів по Вінницькій області очікуються складні погодні умови:

17 березня сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу (приріст снігового покриву 5-10 см.), пориви вітру 15-22 м/с, на дорогах ожеледиця.

18 березня сильні снігопади, хуртовини (приріст снігового покриву 20-25 см), пориви вітру 15-22 м/с, на дорогах ожеледиця. Зниження нічної температури до 10-16 градусів морозу.          

Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках і вулицях, що становитиме високу загрозу порушення руху автотранспорту, роботи енергетичних, будівельних галузей та комунального господарства.

Враховуючи викладене, громадян закликають дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування на вулиці.

Водіям варто пам’ятати, що під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Слід звертати особливу увагу на рух по естакадах, мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях найбільш ймовірне виникнення ожеледиці.

Шановні громадяни, будьте пильними під час ожеледиці та пам’ятайте про власну безпеку!


Офіційний сайт Вінницької облдержадміністрації 
www.vin.gov.ua

123