Увага, сесія!
30.05.17

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 26.05.2017  № 17 та керуючись пунктом 4 статті 46, пунктом 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  14 червня 2017 року о 9 год   в актовому залі адмінбудинку скликається пленарне засідання  12  сесії  районної  ради  7 скликання . Запрошуються депутат обласної  Ради, заступники голови, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, прокурор, представники засобів масової інформації,  політичних партій і громадських організацій. На розгляд чергового пленарного засідання виносяться наступні питання порядку денного :

1. Звіт голови Чечельницької  РДА про здійснення адміністрацією делегованих їй повноважень Чечельницькою районною радою

2. Звіт голови постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, зміцнення законності і правопорядку

3. Про затвердження Статуту КЗ «Лузька СЗШ І-ІІст.»

4. Про співпрацю територіальної громади Чечельницького району  з редакцією обласної газети «Вінниччина»

5. Про погодження оголошення нових об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення

6. Про надання згоди РЦПМСД на передачу приміщень Ольгопільській громаді

7.  Про надання згоди на списання майна, що знаходиться в користуванні

КУ «Чечельницька ЛПЛ»

8. Про затвердження договорів про передачу видатків і міжбюджетних трансфертів з селищного, сільських бюджетів до районного бюджету

9. Про внесення змін до рішення 9 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2017 року № 172 «Про районний бюджет на 2017 рік»

10. Про затвердження технічної документації на земельні ділянки

11. Про звернення депутатів Чечельницької районної ради Вінницької області до Верховної Ради України щодо недопущення прийняття закону про ринковий обіг земель сільськогосподарського призначення в Україні

З проектами  рішень можна ознайомитись на офіційному сайті Чечельницької районної ради в розділі документи районної ради.