В Чечельнику проводжали юних призовників до лав ЗСУ
31.10.16

31 жовтня 2016р. в селищі Чечельник відбувалась особливо хвилююча подія – до лав Збройних Сил України п’ятьох юних призовників проводжали представники влади району, Чечельницького військового комісаріату, голови Рогізківської, Каташинської, Ольгопільської територіальних громад, рідні, близькі, друзі майбутніх солдатів.
Зі словами побажань новобранцям гідно нести військову службу, з честю виконувати свій військовий обов’язок, звернувся голова райдержадміністрації Пустовий С.М. Він також відзначив, що в сьогоднішні неспокійні часи нашій Батьківщині як ніколи потрібен надійний захист і тил. Вкотре заспокоїли матерів та близьких юнаків, зазначивши той факт, що солдати-строковики служитимуть виключно за межами зони проведення АТО.