В Чечельнику відзначили Міжнародний день захисту дітей

1 червня десятки країн в усьому світі, і Україна в тому числі відзначають добре та радісне свято – День захисту дітей. В цей день проводяться  різні заходи з метою звернення  уваги громадськості на проблеми дітей і необхідність захисту прав неповнолітніх. Cаме в дітях ми хочемо бачити здійснення всіх мрій та сподівань і заради їх щастя ми готові долати всі труднощі і перешкоди.
В рамках  Міжнародного дня захисту дітей 2 червня 2015 року на стадіоні селища Чечельник відбулось районне свято «Ми діти твої, Україно!». Організаторами заходу виступили сектор молоді та спорту райдержадміністрації та відділ культури та туризму районної державної адміністрації. Були представлені яскраві номери художньої самодіяльності за участю обдарованих дітей ДНЗ «Веселка» та «Калинка», загальноосвітніх навчальних закладів, працівників районного будинку культури. Мала нагоду привітати усіх присутніх на святі дітей та їх батьків представник районної влади – заступник голови райдержадміністрації Ольга Беседа.
Слід  зазначити, що святкове дійство було представлено  по кількох напрямках. Так, районна станція юних натуралістів представила ярмарок-продаж вазонів, майстер-клас по виготовленню оберегів з підручного матеріалу. Районний будинок дитячої творчості запросив на майстер-клас по виготовленню журавлика миру, ляльки мотанки. Районний центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді спільно із службою у справах дітей РДА зацікавили всіх розважальними іграми та конкурсами. Районний центр зайнятості запропонував прийняти участь у конкурсі малюнку «Моя майбутня професія». У рамках заходу Чечельницька загальноосвітня школа №2 провела ярмарок-продаж солодощів ( придбані кошти будуть передані в благодійний фонд «Мирна Україна»). Представники Чечельницької загальноосвітньої школи №1 залучили всіх бажаючих до виготовлення маскувальної сітки.
В програмі свята був  також проведений футбольний турнір між командами дітей селища Чечельник, села Ольгопіль та м. Тростянець, спортивні ігри, розваги, змагання з волейболу.