В. Гройсман: Проект Державного бюджету на 2016 рік- "тактичний"

В. Гройсман: Проект Державного бюджету на 2016 рік – "тактичний" і буде допрацьований

Проект Державного бюджету на наступний рік є скоріше тактичним, аніж стратегічним, і після його ухвалення Парламент продовжить доопрацювання цього важливого документу у відповідності до завдань, що стоять перед країною. Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, відкриваючи пленарне засідання у вівторок.
"Ми усі усвідомлюємо сьогодні, що бюджет, який ми маємо, - скоріше тактичний, ніж стратегічний. Тому, приймаючи тактичний бюджет, ми маємо продовжити над ним роботу, для того, щоби українцям і країні дати чітку відповідь, як ми будемо жити у 2016 році, по яким параметрам, які завдання стоять перед владою, які сфери будуть реформовані і яким чином, зокрема освіти і охорони здоров'я, і багато інших речей, що є надзвичайно важливими", - підкреслив Голова Парламенту.
За його словами, Державний бюджет має бути доопрацьований вже на початку наступного року. "Закликаю до відповідального компромісу, до підтримки цих ініціатив, з умовою на те, що ми маємо у січні, максимум у лютому, пропрацювати кожну статтю видатку, кожен напрямок, який підлягає реформам, для того, щоби прийняти остаточне рішення", - наголосив Голова Верховної Ради
При цьому В. Гройсман нагадав, що Парламент змушений працювати над проектом Державного бюджету "в екстремальних умовах" та "надзвичайно стислих термінах". Незважаючи на це, робоча група з доопрацювання проекту бюджету "працює над удосконалення документу і приведенням його до такого стану, який був би прийнятним для остаточного голосування", зазначив Голова Парламенту.