В. Гройсман: Верховна Рада України виконає свою частину завдань

 

В.Гройсман: Верховна Рада України виконає свою частину завдань щодо реформування країни


Верховна Рада України виконає свою частину завдань щодо реформування країни. Про це заявив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час зустрічі з Державним секретарем у закордонних справах і справах Співдружності Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії Філіпом Хаммондом у четвер.
В.Гройсман висловив переконання, що реформи в усіх сферах життєдіяльності країни будуть реалізовані. «Верховна Рада налаштована на імплементацію реформ, маємо зробити усе, аби Україна була успішною», - підкреслив він. При цьому Голова Верховної Ради наголосив, що громадяни України також очікують на реформи.
Керівник Парламенту зазначив, що восени планується завершити конституційну реформу у частині децентралізації влади. «Наше завдання - побудувати якісну систему управління в країні, щоб долучити громадян до управління державою», - сказав В.Гройсман.


Серед першочергових завдань він також назвав реформи в економічній сфері, реформу правоохоронної і судової систем.
У цьому контексті керівник Парламенту повідомив, що учора під час засідання Національної ради реформ він презентував План законодавчого забезпечення реформ, який складається з семи розділів і базується на Стратегії-2020, Угоді про асоціацію Україна - ЄС та Коаліційній угоді. «Необхідно перейти до системної законодавчої роботи», - заявив Голова Верховної Ради.
В.Гройсман висловив вдячність Великобританії за «послідовну і системну підтримку України», зазначивши, що виклики, що сьогодні постали перед нашою державою, «об’єднали світ».
Своєю чергою, пан Ф.Хаммонд заявив, що його країна докладатиме усіх зусиль до «досягнення миру і стабільності в Україні».
Він також наголосив, що Україна «стоїть на порозі дуже складних рішень» у частині впровадження реформ, і наголосив на готовності країн Європейського Союзу надавати нашій країні відповідну допомогу.