В області вживаються усі необхідні заходи для забезпечення територіальної

 

В області вживаються усі необхідні заходи для забезпечення територіальної оборони

Про це очільник Вінниччини Анатолій Олійник повідомив під час щотижневої оперативної наради з керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації.
Анатолій Олійник зауважив, що незважаючи на Пасхальні свята, ситуація в державі залишається досить напруженою, втім, у масштабах області здійснюються усі належні заходи. 
«Прийнято розпорядження щодо координації дій силових структур, райдержадміністрацій та районних рад, міських, селищних та сільських рад в питанні чіткої системи функціонування громадських формувань. І вже під час Великодніх свят активісти разом із силовиками здійснювали спільне чергування. Сьогодні ми також обговоримо усі питання щодо прикордонних територій і вже днями відвідаємо Піщанський район», - зазначив голова облдержадміністрації. 
Крім того, зауважив Анатолій Олійник, враховуючи територіальну близькість Вінниччини до Придністров’я, до в. о. Президента України направлено лист з пропозиціями щодо додаткових заходів, яких необхідно вжити для забезпечення територіальної оборони регіону.