Вчимося будувати бізнес
11.10.17

В рамках проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», який впроваджує Український Жіночий Фонд/ UkrainianWomen'sFundза підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Вінницькою громадською організацією «Інформаційно-просвітницький центр «Вісь» розпочато набір учасників до третьої навчальної групи для участі в тренінгах з розбудови бізнес-навичок.

На навчання запрошуються зацікавлені особи з м.Вінниці та районів Вінницької області з числа категорій:

-         внутрішньо переміщених осіб;

-         учасників АТО та члени їхніх родин;

-         люди, які довгий час перебувають у пошуку роботи.

Ця діяльність має на меті розбудувати спроможність людей створювати та вести підприємницьку діяльність.

Проект забезпечує харчуванням під час тренінгів, канцелярським приладдям всіх учасників, відшкодування транспортних витрат учасників та проживання іногородніх.

Довідки та реєстрація за телефоном: 0689321194.

Заплановано:

-         Десятиденні тренінги з розбудови бізнес-навичок з 28 жовтня по 02 грудня 2017 р.

ВАЖЛИВО! Тренінги проводитимуться у суботу та неділю.

-         Підтримка та консультації з питань підприємництва;

-         Юридичні консультації;

-         Консультації за результатами аналізу правових та організаційних засад ведення бізнесу.

У рамках цієї Діяльності Проект визначить найбільш успішних та зацікавлених учасників тренінгів та надасть їм підтримку для створення та ведення свого бізнесу.

Відповідно до плану, відібраним учасникам буде надано гранти (кожний грант не більше 1 500 дол. США). Для цього буде організовано конкурс для бажаючих та відібрано найкращих та найбільш мотивованих учасників тренінгів.

Місце занять – м.Вінниця, вул.Зодчих, 5

тел. 050-257-42-84 ; e-mail: eopacvinnytsia@gmail.com

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації