Вербка: перспективи розвитку
11.04.16

Щоб підбити підсумки минулого року і обговорити проблеми сьогодення та плани на майбутнє 8 квітня  зібралась на схід села Вербська громада. Близько 100 мешканців взяли участь у зборах, які відбулися в приміщенні школи. Запрошені були на громадське зібрання голова районної державної адміністрації С.Пустовий, голова районної ради С. П’яніщук, начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації С.Мартинюк, начальник відділу Держгеокадастру у Чечельницькому районі Вінницької області О. Кохановський, редактор газети "Чечельницький вісник "  П.Дяков, всі небайдужі жителі села. Заслухавши звіт сільського голови С.Блиндура,  дільничного інспектора В.Зварищука та депутата районної ради Р.Гончаренка громадяни обговорили хвилюючі та актуальні для села питання : низьких закупівельних цін на молоко,функціонування будинку культури, освітлення вулиць, ремонту доріг, благоустрою села, стихійних сміттєзвалищ та головне - розподілу земельних ділянок учасникам АТО та працівникам соціальної сфери. Два останніх питання піднімались чи не в кожній сільській громаді на сходах-зборах села. Але ж чистим та ошатним село стає лише завдяки його мешканцям, тому не варто покладати сподівання лише на сільську раду та сільського голову, а також приймати активну участь у ініціативах та заходах, пов’язаних із розвитком та благоустроєм села.

Окрім того громада внесла ряд пропозицій щодо подальшої роботи сільської ради, сільського голови та депутатського корпусу, а саме : терміново провести інвентаризацію земельних ділянок , забезпечити відкритість у роботі сільської ради та оприлюднювати на сайті сільської ради проекти рішень та прийняті рішення.