Від книги до творчості
29.06.16

Виховання засобами мистецтва вважається однією з суттєвих складових системи естетичного виховання   населення.

Бібліотеки традиційно працюють у цьому напрямі, накопичуючи цікавий досвід. Народні майстри та аматори цікавляться літературою з технології виготовлення ужиткових   та  традиційних  речей,  захоплюються  мистецтвом  старовинного  українського мистецтва.

Традиційно в бібліотеках організуються книжкові виставки, полиці, перегляди літератури  “Квітуче  мистецтво”,   “Творчість – це мова душі творця”, “Від книги – до творчості.

Добре зарекомендували проведені в бібліотеках  уроки, години естетичної спрямованості, уроки мистецтва “Культура людства”, “Прекрасне породжує добро”, година   мистецтва “Частина вічного».

Любов Бурлака,  бібліотекар  Демівської  сільської  бібліотеки  організувала  виставку  власних  робіт  “Корінням у життя, віттям – у мистецтво” .  Представила    прекрасні  роботи, вишиті  бісером.  Постійнодіюча  виставка  привертає  увагу   любителів  народного  мистецтва  і  виховує   розуміння   прекрасного.  Ікони,  рушники,   картини – все це  створено   невтомними  руками  сільської  мисткині.   Виставки  Любові  Миколаївни  можна  переглянути  в  райдержадміністрауції,   центральній   та  Демівській  сільській  бібліотеках.

Запрошуємо  всіх до  презентацій.