Відбулась 28 сесія районної ради 6 скликання

8 жовтня відбулась чергова 28 сесія районної ради 6 скликання, яку провів голова районної ради Сергій Шепітко.  В роботі пленарного засідання взяли участь: голова райдержадміністрації Сергій Пустовий, заступник голови районної ради Петро Гук, депутат Вінницької обласної ради Павло Каленич,  депутати районної ради, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, сільські, селищні голови, керівники установ та організацій району, представники громадських організацій і формувань, та інші.

Розпочали сесію нагородженням матері-героїні  Дем’янчук Меланії Іванівни, яка народила і виховує п’ятеро дітей. Також за сумлінну працю та активну громадянську позицію від Вінницької облдержадміністрації та обласної Ради вручено Грамоту директору районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Тетяні Фаренюк. Диплом конкурсу Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування «Вінниччина – регіон успішних людей», як кращий сільський голова Чечельницького району отримала голова Берізецької територіальної громади Лідія Гричулевич.  Державною нагородою «Заслужений працівник сільського господарства України» відзначено  головного агронома АФ "Ольгопіль" Івана Діхтяра.

Також Сергій Васильович повідомив про кадрові зміни, які відбулися у районі: військовим комісаром районного комісаріату призначено Віталія Руцького та начальником Чечельницького відділення Бершадської ОДПІ – Сергія Матвієнка.

З першого питання порядку денного «Про хід виконання районної програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби в Збройних Силах України, рекламування та пропагування служби за контрактом на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням 7 сесії районної ради 6 скликання від 21 грудня 2011 року № 84 (зі змінами)» поінформував присутніх завідувач сектором цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Олег Шестаківський.

У ході пленарного засідання було розглянуто питання порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради, а саме: « Про Комплексну програму ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення Чечельницького району на 2015-2018 роки», «Про Програму енергозбереження для населення та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Чечельницького району на 2015-2019 роки», «Про внесення змін до районної Комплексної програми соціальної підтримки сімей учасників антитерористичної операції військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам'яті загиблих на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням 25 сесії районної ради 6 скликання від 23.04.2015 року № 333», «Про внесення змін до програми поліпшення техногенної лі пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони Чечельницькоп району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням 2 сесії районної ради 6 скликання від 31 грудня 2010 року № 13 (зі змінами)» , «Про внесення змін до районної програми надання матеріальної допомоги людям, що потребують лікування та поліпшення матеріальних умов на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням 13 сесії районної ради 6 скликання від 05.03.2013 року № 187», «Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 6 скликання від 15.01.2015 року № 301 «Про районний бюджет на 2015 рік».

Найбільш обговорюваним стало  питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду», - щодо земель по Тартацькій та Берізко-Чечельницькій сільських радах. Також  дискусії виникли щодо надання в оренду приміщення, що перебуває у комунальній власності районної ради.

Після розгляду та обговорення питань, винесених на чергову сесію, всі проекти рішень були підтримані.

По завершенні, голова районної ради Сергій Шепітко повідомив, що чергова сесія Чечельницької районної ради шостого скликання відбулась востаннє, подякував депутатам за співпрацю, взаєморозуміння, підтримку та плідну роботу протягом всієї каденції. Голова райдержадміністрації Сергій Пустовий також побажав депутатам і надалі продовжувати свою громадську діяльність, активно підключатись до питань з добровільного об’єднання громад та перемоги у місцевих виборах 2015 року.