Відбулася 28 сесія районної ради 7 скликання
10.02.20

7 лютого відбулася 28  сесія районної ради 7 скликання. За результатами реєстрації на пленарне засідання прибуло 17 депутатів із 26 загального складу ради. У роботі сесії взяли участь заступники голови райдержадміністрації, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації,сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, представники засобів масової інформації, політичних партій і громадських організацій.

Перед початком засідання присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих на Сході України. Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, голова районної ради  Сергій П'яніщук, перший заступник голови райдержадміністрації  Віталій Савчук та заступник голови районної ради Наталія Крук вручили Почесну грамоту  Віннницької обласної Ради та Вінницької обласної державної адміністрації головному лікарю КНП "Чечельницька  центральна районна лікарня" , депутату районної ради Сергію Могилі до Дня соборності України, та привітали з 60 річним ювілеєм депутата районної ради Володимира Лісницького.

Приступаючи до роботи, голова районної ради  Сергій П'яніщук коротко поінформував про заходи та події, які відбулися в міжсесійний період . Розпочалось засідання  звітом першого заступника голови райдержадміністрації про  виконання Програми соціального та економічного розвитку району за 2019 рік та делегованих райдержадміністрації  районною радою повноважень.

Заступник начальника Чечельницького відділення поліції Бершадського віддлу поліції ГУ НП  у Вінницькій області Сергій Токарчук поінформував присутніх про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку, а також виконання Єдиної комплекснлї правоохоронної Програми Чечельницького району.

Заступник керівника Бершадської місцевої прокуратури Іван Січкаренко доповів про результати діяльності прокуратури протягом 2019 року. Депутати також заслухали звіт начальника управління фінансів Ніни Решетник про виконання районного бюджету за 2019 рік. Ніна Олександрівна поінформувала про зміни до бюджету, які депутати підтримали одностайно.

Також було прийнято ряд  рішень з різних галузей діяльності. Дискусійним стало рішення про передачу майна , що обліковується на балансі КНП "Чечельницький ЦПМСД", врешті воно не було прийняте, тому вирішено  його доопрацювати і знову винести на наступне пленарне засідання.Загалом депутати працювали активно, жваво дискутували, вносили слушні пропозиції.

На завершення засідання  голова районної ради Сергій П'яніщук звернув увагу депутатів на те, що стартує деклараційна кампанія, тому необхідно надзвичайно відповідально до цього віднестись,та побажав усім плідної роботи в міжсесійний період.

 

 

123