Відбулася нарада працівників РЦ СССМД
26.08.16

23 серпня 2016 року  відбулася  нарада працівників  районного центру соціальних служб
для сімї, дітей та молоді щодо продовження вивчення  потреб
учасників бойових дій в зоні  АТО

Відкриваючи нараду, заступник голови райдержадміністрації О. Беседа наголосила на необхідності соціальної підтримки демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей. Вона зазначила, що саме працівники соціальних служб району у своїй діяльності найчастіше  надають підтримку учасників бойових дійта членам їх сімей. На нараді були розглянуті та обговорені питання щодо оновлення  соціального паспорту, надання пільг учасникам АТО, вивчення потреби в лікуванні, забезпечення санаторно-курортним лікуванням та здійснення соціального супроводу учасників бойових дій, які саме його потребують. А також було наголошено на важливості проведення психологічної реабілітації та адаптації громадян, які брали участь в антитерористичній операції, надання їм та членам їх сімей психологічної допомоги.
Працівники  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді продовжують роботу щодо вивчення потреб учасників бойових дій в зоні АТО та планують працювати з учасниками бойових дій, які мали поранення. Плануються проведення тренінгових занять з метою підтримки членів сімей учасників АТО, до яких будуть залучені  психологи та відповідні фахівці.