Відбулось засідання комісії при голові райдержадміністрації С. Пустовому
19.01.17

18 лютого 2017 року відбулось засідання комісії при голові райдержадміністрації Пустовому С.М., по питанню посилення заходів профілактики захворювання свиней на африканську чуму, грипу птиці та дерматиту великої рогатої худоби.
В ході зібрання було заслухано начальника Держпродспоживслужби у Чечельницькому районі Бурбело А.В., який доповів щодо заходів, які проводяться представниками ветеринарної служби району по профілактиці попередження такої небезпечної епідемії, як африканська чума серед свиней.  Це, зокрема, відповідна роз’яснювальна  робота серед населення району, регулярне розміщення інформаційних матеріалів в місцевих ЗМІ, розповсюдження листівок тощо. Як було зазначено, слід завжди бути насторожі, враховуючи той факт, що в Одеській області і не тільки уже було зафіксовано спалах цієї епідемії серед тварин.
За результатами засідання комісії були прийняті відповідні протокольні рішення.