Відбулось засідання оргкомітету
05.05.16

5 травня 2016р. відбулось засідання оргкомітету по відзначенню Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Беседи О.В. В засіданні взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Тимофієва О.Г., заступник голови районної ради Крук Н.А., селищний голова Палісіка С.А., інші члени оргкомітету, ЗМІ.
В ході засідання детально обговорено проведення урочистостей. Зокрема, 9 травня 2016 р. о 9.00 відбудеться хода та мітинг-реквієм біля Меморіалу Слави у центральному парку селища з покладанням квітів загиблим у Другій світовій війні. Свяшенники відслужать поминальні панахиди і заупокійні богослужіння за полеглими у Другій світовій війні та за загиблими учасниками АТО тощо. Заходи по відзначенню Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні широко висвітлюватимуться у місцевих ЗМІ, на офіційному сайті Чечельницької райдержадміністрації.