Відбулося засідання комісії по наданню допомоги
04.10.16

Аби не залишитися наодинці із важкою хворобою, люди стали дедалі частіше звертатися по матеріальну допомогу до органів влади. Так, за 9 місяців поточного року райдержадміністрацією виділено на такі цілі 37 700 грн. Сьогодні відбулося чергове засідання комісії з надання матеріальної допомоги людям, що потребують лікування та поліпшення матеріальних умов. Голова комісії, заступник голови райдержадміністрації, О.Беседа наголосила, що жодне звернення жителів району не має бути поза увагою. Рішення про виділення коштів приймається колегіально. Заступник голови районної ради Н.Крук зазначила: «Майже 100 людей отримали матеріальну підтримку з боку місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування від початку року.»