Відбулося засідання оргкомітету
12.10.16

Сьогодні, 12 жовтня при заступнику голови районної державної адміністрації Ользі Беседі, заступнику голови районної ради Наталії Крук відбулося засідання організаційного комітету з  підготовки та відзначення в районі Дня захисника України. Під час  засідання обговорено план заходів, відповідно до якого передбачено проведення у селищі Чечельник урочистості заходи з нагоди Дня захисника України за участю голів територіальних громад, керівників та підпорядкованих їм колективів, військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, членів сімей загиблих воїнів. Буде скорботна хода до  могил загиблих учасників АТО на кладовище, панахида, покладання квітів та урочиста частина у районному будинку культури.

Зі слів Ольги Віталіївни: «14 жовтня – день, коли Україна відзначає три важливих свята – День Українського козацтва, День захисника України та Покров Пресвятої Богородиці, тому потрібно організувати заходи в районі з максимальною відповідальністю, аби провести їх з честю і гідністю. Не варто забувати тих, хто боронив і боронить наш з вами мир та спокій».

За результатами засідання надано відповідні доручення.